KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8146437
nr 814 6437
Blandteknik
1700-/1800-tal, Italien, 28x37
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 mars 2013
kl 20:53:14
18/3 19:45:51
600 kr
18/3 20:48:14